charger for Sony ACDP-085N01 149229611 85W
  • Availability: In Stock
  • Free Shipping
  • Shipping Time: 4~10 Business Days
⚠️ CRITICAL COMPATIBILITY NOTICE
ADAPTER MODEL VS. CONNECTOR:
STEP 1
Confirm your Laptop Model matches our Product Title.
STEP 2
Verify the Plug Size (Outer/Inner Diameter) in the specifications.
Not sure? Send us your Laptop Model for 100% confirmation!
New Sony ACDP-085N01 149229611 Power supply AC Adapter
Input: AC 100-240V, 50/60Hz
Output Voltage: 19.5V 4.35A/4.36A/4.4A 85W